Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Mail
tr: Posta

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
