Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Mail
af: E-pos
