Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Mail
hu: Levél

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs
