Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Mail
vi: Thư
