Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Mail
bg: Адрес e-mail
