Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Mail
hi: मेल

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
