Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Mail
ne: पत्र
