Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Mail
ur: مراسلہ
