Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
