Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Mail
cs: E-mail

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?
