Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Mail
da: E-mail

en: API Key
da: API-nøgle

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle
