Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Mail
id: Email

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia
