Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Mail
uk: Пошта

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: List ID
uk: Номер списку
