Simplenews Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: view
fi: näkymä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: here
fi: täällä

en: Hour
fi: Tunti
