Simplenews Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Never
hy: Երբեք

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ
