Simplenews Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: view
id: tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Mail
id: Email

en: Never
id: Tidak pernah

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: here
id: di sini

en: Hour
id: Jam
