Simplenews Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: view
nn: vis

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Never
nn: Aldri

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: here
nn: her

en: Hour
nn: Time
