Simplenews Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: view
ru: представление

en: Settings
ru: Настройки

en: Mail
ru: Почта

en: Never
ru: Никогда

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: here
ru: здесь

en: Hour
ru: Час
