Simplenews Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: view
sv: visa

en: Settings
sv: Inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: Never
sv: Aldrig

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: here
sv: här

en: Hour
sv: Timma
