Simplenews Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: view
ta: பார்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Never
ta: இல்லை

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி
