Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: here
bo: འདིར།

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད
