Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: Never
hu: Soha

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: here
hu: ide

en: Hour
hu: Óra

en: Scheduled Newsletter
hu: Időzített hírlevél

en: Start sending on
hu: Küldés kezdete

en: Date sent
hu: Küldés dátuma

en: Simplenews Scheduler
hu: Simplenews időzítő

en: Stop sending
hu: Küldés leállítása

en: On a given date
hu: Adott dátumkor
