Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: view
mn: харах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Mail
mn: Шуудан

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
