Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: view
mr: दाखवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Mail
mr: ईमेल

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: here
mr: येथे
