Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: view
ne: दृश्य

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Mail
ne: पत्र

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
