Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Never
nl: Nooit

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: here
nl: hier

en: Hour
nl: Uur

en: Date sent
nl: Verzenddatum
