Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат
