Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: view
cy: gweld

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Never
cy: Byth

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr
