Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: view
eo: rigardi

en: Settings
eo: Agordoj

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Never
eo: Neniam

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo
