Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: view
gl: vista

en: Settings
gl: Axustes

en: Mail
gl: Correo-e

en: Never
gl: Nunca

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: here
gl: aquí

en: Hour
gl: Hora

en: Start sending on
gl: Comezar a enviar

en: Stop sending
gl: Parar o envío

en: On a given date
gl: Nunha data determinada

en: After a maximum number of editions
gl: Despois dun número máximo de edicións

en: The maximum number of editions which should be sent.
gl: O número máximo de edicións que deben ser enviadas.

en: Sending interval
gl: Intervalo de envío

en: Title pattern for new edition nodes
gl: Patrón do título para as novas edicións do nodo

en: New edition nodes will have their title set to the above string, with tokens replaced.
gl: Os novos nodos terán o título indicado na cadea inferior, cos tokens substituídos.

en: Interval frequency
gl: Frecuencia de envío

en: Stop sending on
gl: Deixar de enviar

en: The date when the last sent newsletter will be sent.
gl: A data na que se enviará o último boletín.

en: Intervals work by creating a new node at the
              desired time and marking this to be sent, ensure
              you have your @site_link
              configured and @user_link
              configured.
gl: Os intervalos funcionan creando un nodo na data desexada e marcandoo para ser enviado, asegúrese de configurar o @site_link e o @user_link.

en: Save scheduler settings
gl: Gardar a configuración do programador
