Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: view
it: mostra

en: Settings
it: Impostazioni

en: Never
it: Mai

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: here
it: qui

en: Hour
it: Ora
