Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: view
ka: ნახვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Never
ka: არასდროს

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი
