Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Mail
pl: Poczta

en: Never
pl: Nigdy

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: here
pl: tutaj

en: Hour
pl: Godzina

en: Interval to send at
pl: Odstęp wysyłania

en: Start sending on
pl: Zacznij wysyłać od

en: Date sent
pl: Data wysłania

en: Stop sending
pl: Zatrzymaj wysyłanie

en: On a given date
pl: W danym terminie

en: After a maximum number of editions
pl: Po maksymalnej liczbie wydań

en: Scheduled newsletter editions
pl: Zaplanowane wydania newslettera

en: Sending interval
pl: Odstęp wysyłania

en: Newsletter Editions
pl: Edycje newslettera

en: Title pattern for new edition nodes
pl: Wzór tytułu dla nowych edycji

en: View scheduled newsletters
pl: Pokaż zaplanowane newslettery

en: Send scheduled newsletters
pl: Wyślij zaplanowane newslettery

en: Interval frequency
pl: Częstotliwość odstępu

en: Stop sending on
pl: Zatrzymaj wysyłanie w terminie

en: This is a newsletter template node of which all corresponding editions nodes are based on.
pl: To jest szablon newslettera, na którym wszystkie wydania bazują.

en: Edition Node
pl: Węzeł edycji

en: No scheduled newsletter editions have been sent.
pl: Brak zaplanowanych wydań newsletterów, które zostały wysłane.

en: Created a new newsletter edition %title
pl: Utworzono nowe wydanie newslettera %title
