Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: view
pt: ver

en: Settings
pt: Definições

en: Mail
pt: Correio

en: Never
pt: Nunca

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Hour
pt: Hora
