Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: Never
tr: Asla

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: here
tr: buraya

en: Hour
tr: Saat
