Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: view
bg: преглед

en: Settings
bg: Настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Never
bg: Никога

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: here
bg: Тук
