Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: view
ca: mostra

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Mail
ca: Correu

en: Never
ca: Mai

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: here
ca: aquí

en: Hour
ca: Hora
