Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: view
fa: مشاهده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Never
fa: هیچوقت

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: here
fa: اینجا

en: Hour
fa: ساعت
