Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: view
gu: જુઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક
