Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: view
jv: tampilan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Mail
jv: Surat

en: Never
jv: Ora tahu

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: here
jv: nag kéné
