Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ
