Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: view
te: వీక్షించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Hour
te: గంట
