Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Never
th: ไม่เคย

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง
