Simplenews Scheduler (4.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: view
ug: كۆرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: here
ug: بۇ يەر
