Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: view
et: näita

en: Settings
et: Seaded

en: Mail
et: E-post

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: here
et: siin

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Hour
et: Tund
