Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: view
eu: ikusi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Mail
eu: Posta

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: here
eu: hemen

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Hour
eu: Ordu
