Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: view
he: צפיה

en: Settings
he: הגדרות

en: Mail
he: מייל

en: Never
he: לעולם

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Hour
he: שעה
