Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Date sent
kn: ಕಳುಹಿಸಿದ ದಿನಾಂಕ
