Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: view
az: görünüş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Never
az: Heç vaxt

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat
