Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: view
be: глядзець

en: Settings
be: Налады

en: Mail
be: Пошта

en: Never
be: Ніколі

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна
